Často kladené otázky

Čo si obliecť na kurz?

Zvoliť vhodné oblečenie na hodiny salsy a bachaty nie je náročné. Nevyžadujem e od pánov obleky a kravaty ani kostýmy od dám. Vhodné bude akékoľvek oblečenie, v ktorom sa cítite pohodlne. Nohavice, sukne, rifle ši legíny budú dostatočné. Čistá obuv je však nutnosť. Pre dámy doporučujeme spoločenskú obuv, ktorá ich neotlačí ani po hodinovodm tréningu, pre pánov tenisky. Keďže na kurzoch je teplo, čisté tričko na prezlečenie neuškodí. Voňavé čisté oblečenie naozaj každý ocení, rovnako aj ako dezodorant a mentolky 🙂 Pokiaľ absolvujete viac kurzov po sebe, je nutnosť si preobliecť na každý kurz čisté tričko.

 

Čo je to VÝPOMOC?

Pán, ktorý má zakúpenú permanentku na kurz salsy, alebo bachaty, môže prísť vypomáhať na ktorýkoľvek nižší kurz a to v prípade, že je na kurze viac tanečných partneriek ako partnerov.

 

Môžem prísť na kurz aj bez partnera/partnerky?

Keďže sa jedná o párový tanec, ideálne je prísť s partnerom, avšak nie je to podmienkou k absolvovaniu kurzu. Na hodinách salsy a bachaty sa partneri striedajú, takže nebudete tancovať stále so svojím partnerom. Preto môžete prísť na kurz so svojím kamarátom, bratom, bratrancom, nemusí to byť len Váš životný partner.

 

Koľko trvá kurz?

Kurz salsy aj bachaty trvá štandardne 6 týždňov, v prípade, že niektorá hodina je zrušená, kurz sa navyšuje o týždeň.

 

Kedy sa otvárajú nové kurzy a dá sa prihlásiť aj už po začatí kurzu?

Nové kurzy sa otvárajú 2-krát ročne. Pokiaľ je v kurze voľné miesto, je možné sa prihlásiť aj po začatí kurzu.